ערכת ההמלצות הקולינרית בפריז

הוראות הפעלה

שלום,
תודה שרכשת את ערכת ההמלצות הקולינרית שלי לפריז, אני סמוך ובטוח שהיא תשמש אותך ותהפוך את שהותך הקרובה בפריז למעניינת, מעשירה וטעימה.
הרכישה מקנה לך זכות שימוש אישית בערכת ההמלצות הקולינריות לפריז למשך חצי שנה מיום הרכישה.
ערכת ההמלצות פועלת באמצעות אפליקציה שקישור אליה נשלח אליך במייל, האפליקציה מיועדת לשימוש באמצעות הטלפון הסלולרי שלך בלבד.
אין צורך להוריד את האפליקציה לטלפון, הגישה באמצעות הקישור מפעילה את האפליקציה בטלפון שלך.
הכניסה לאפליקציה מאובטחת על ידי google ותתבצע באמצעות שם המשתמש והסיסמה של חשבון ה-gmail שלך אותו הזנת בעת הרכישה.
חשוב – על ה-gmail הזה להיות מופעל בטלפון שלך כדי שכניסתך לאפליקציה תתאפשר..

בעמוד זה אפרט את אופן ההפעלה של האפליקציה. אמנם הפעלת האפליקציה ידידותית ואינטואיטיבית, אולם שווה להקדיש כמה דקות לקריאת ההוראות, כדי שתחשפו לאפשרויות שיקלו על השימוש וכן פיצ’רים שאולי תחמיצו וחבל.
למען הנוחות, אפשר ומומלץ לקרוא עמוד זה (הוראות הפעלה) על מסך המחשב שלכם.

קישור לעמוד זה קיים גם באפליקציה עצמה, כך שאם בעת הפעלת האפליקציה תתקלו בבעיה או שאלה, העמוד הזה יהיה נגיש לכם תמיד.

שתהיה לכם פריז מרתקת וטעימה
שלכם רן

התחלה

האפליקציה מיועדת לטלפון הסלולרי שלכם בלבד, לא תוכלו להכנס אליה באמצעות המחשב.

מומלץ לפתוח את האפליקציה ולעבור על ההמלצות שבה בנחת בביתכם טרם נסיעתכם לפריז, כך תוכלו לתכנן את נסיעתכם לפריז, לבחור נקודות בהן תרצו לבקר, ולהזמין שולחנות במסעדות מבעוד מועד.

את האפליקציה תפתחו באמצעות הקישור שקיבלתם במייל.

 אם זו הפעם הראשונה שאתם מפעילים את הקישור בטלפון שלכם, תגיעו לעמוד ובו הודעה: “כדי להכנס לעמוד המבוקש, עליך ללחוץ על קישור זה” – לחצו על הקישור האדום.

– כעת תעברו למסך ביניים עם הודעה להמתין בסבלנות להעברה אוטומטית לעמוד כניסה (אצל רוב המשתמשים העמוד הזה יחלוף מעצמו במהירות, האחרים ימתינו עד שיועברו אוטומטית).

– מיד תגיעו לעמוד כניסה של גוגל בו תתבקשו לבחור את שם המשתמש שלכם (הג’ימייל עמו נרשמתם בעת רכישת האפליקציה), בחרו אותו.

 בשלב הבא תעברו לעמוד “התכניות שלי” המרכז את הקישורים למוצרים שרכשת (מצורפת תמונת המחשה)

 לחצו על הקישור לעמוד “ערכת המלצות” ותעברו ישירות לעמוד האפליקציה.

 לחצו על הקישור לעמוד “עצות וטיפים” ותעברו לעמוד העצות והטיפים הקולינריים לפריז.
מומלץ עמוד זה לפני נסיעתכם, זה עמוד בונוס שבכוחו לשפר את חוויית הנסיעה שלכם לפריז.

בפעמים הבאות שתכנסו לאפליקציה ולעמוד הטיפים – המעבר לעמוד המבוקש יהיה מיידי.

האפליקציה

לפני שימוש באפליקציה – יש להפעיל שירותי מיקום (GPS) בהגדרות הטלפון הסלולרי שלכם.

לחצתם על הקישור ונפתח עמוד האפליקציה בטלפון שלכם – כעת הקישו פעם אחת עם האצבע על האפליקציה שמתחת למלל הכתום והאפליקציה תגדל לגודל מסך טלפון מלא.
כעת האפליקציה מוכנה לשימוש.

כשאתם בפריז ומשתמשים באפליקציה, יש ללחוץ על הכפתור העגול שבצד שמאל למעלה על המפה (מודגם בתמונה) להפעלת ניווט במפה (במקביל להפעלת שירותי מיקום GPS בטלפון), באותו הרגע מיקומכם יוצג על המפה כסמן כחול מהבהב, והאפליקציה תעקוב אחר תנועתכם ותראה לכם איזה נקודות סמוכות אליכם בכל רגע כשאתם בפריז.
תוכלו לבחור את דרככם ברחובות העיר לעבר הנקודה בה אתם מעוניינים ולראות את התקדמותכם באמצעות הסמן הכחול. האפליקציה איננה מכתיבה מסלולי הליכה או מציגה הוראות הגעה לנקודה.
* אין להפעיל ניווט במפה כשאתם בארץ – שכן המפה תעבור למיקומכם בארץ.
* אם אתם משתמשי איפון, והניווט לא פועל במפה למרות שלחצתם על האייקון – אנא פתחו את האפליקציה בכרום.

האפליקציה מורכבת משני חלקים, החלק האחד הוא מפת פריז עליה מסומנות כל הנקודות המומלצות, החלק השני הוא מקרא, מקרא הוא החלק האינפורמטיבי הכתוב ונמצא בתוך חלונית העולה ויורדת בתנועת אצבע.

כשתפתחו את האפליקציה יופיע על החלונית עמוד הבית ובו הסבר כללי אודות האפליקציה, ניתן בנגיעת אצבע להעלות ולקרוא אותו במלואו, או להורידו למחצית המסך או למטה לגמרי, בכל בתנועה למעלה או למטה עם האצבע (מודגם בתמונה).

בחלקו הימני של הסרגל העליון באפליקציה תמצאו חץ המאפשר מעבר לאחור למסך הקודם, זכרו זאת כי החץ הזה הוא אחד הכלים השימושיים ביותר באפליקציה.

האפליקציה מורכבת מקטגוריות קולינריות, לכל קטגוריה צבע משלה, ותחת כל קטגוריה נמצאות הנקודות המומלצות בה.
לחיצה על קטגוריה פותחת את תכולתה ותציג את כל הנקודות המומלצות בקטגוריה. לחיצה על נקודה פותחת את פרטיה למחצה, לחיצה נוספת על הפרטים תפתח את כל החלונית, בה תמצאו את השם, הכתובת (המספר אחרי Paris הוא מספר הרובע לנוחותכם), השיוך לקטגוריה, פרטי ההמלצה, מועדי פתיחה, וכפתור קישור לאתר המקום.
באתר המקום תוכלו לאמת פרטים מעודכנים, לראות תכולה, תפריט, מחירים ולבצע הזמנה.

כשאתם מטיילים בפריז, הורידו את חלונית המקרא, כך שהמפה תפתח במלואה על כל מסך הטלפון.
ניתן להגדיל או להקטין את המפה בתנועה של שתי אצבעות.
בתנועה של אצבע אחת תזיזו את המפה ממקום למקום.
אם תגעו בנקודה מומלצת על המפה – תעלה חלונית המקרא שלה למחצה, זה יאפשר לכם לראות אם זו הנקודה שרציתם, במידה וכן, נגיעה נוספת והחלונית תעלה במלואה עם כל המידע אודות הנקודה.

אם פתחתם במקרא קטגוריה מסויימת והורדתם את חלונית המקרא – אתם תראו על המפה רק את הנקודות של אותה קטגוריה.
חץ לאחור ותחזרו לכלל הקטגוריות ולמפה שכוללת את כלל הקטגוריות.

על הסרגל העליון תמצאו “חיפוש מקום“, הזינו בו שם מקום שאתם מחפשים, ואם המקום נמצא במפת ההמלצות הוא יעלה ותגיעו אליו ישירות.

אם תרצו לפתוח ולקרוא את דך ההסבר הכללי באפליקציה, אזי לאחר שתורידו את חלונית הקטגוריות, שימו לב שמעל מסך הקטגוריות, בצד שמאל מופיעות שלוש נקודות  (מודגם בתמונה) ואם תלחצו עליהן, מסך הקטגוריות ירד ויפתח לכם דף ההסבר הכללי במלואו.
במרומי דף זה – מופיע הלינק ל”הוראות הפעלה” של האפליקציה העומד כאן לרשותכם כל אימת תתקשו בהפעלה או שתהיה לכם שאלה.

ולסיום, אם תסובבו את הטלפון לרוחב (ואפשרתם היפוך מסך בהגדרות המכשיר), אזי המקרא יופיע לכם באופן קבוע בצד ימין (בתצוגת קטגוריות או או בתצוגת נקודות) לצד המפה שפתוחה לעיניכם כל העת בצד שמאל. יש משתמשים שתצוגה מהסוג הזה תועדף על ידם. לבחירתכם.

האפליקציה | עוד חשוב לדעת

סדר הופעת המסעדת והחנויות בכל קטגוריה מקרי ואינו מבטא עדיפות. בלחיצה על הקישור לאתר האינטרנט של החנות או המסעדה תוכלו לוודא מועדי פתיחה ולהזמין מקומות למסעדה.

מועדי הפתיחה המפורטים באפליקציה זו מתייחסים לתקופות רגילות בשנה, עקבו אחר מועדי הפתיחה הספציפיים של חנויות ומסעדות במידה ואתם נוסעים בתקופת חגים מקומיים או בחודשים יולי – אוגוסט (חלק מהעסקים בחופשה וסגורים), והמנעו מעגמת נפש.

ישנם מקומות מומלצים (מסעדות או חנויות) שלהם סניפים רבים ברחבי פריז, על מנת שלא להעמיס על מקרא המקומות, במקרה של ריבוי סניפים, המקרא יציג שניים, שלושה סניפים למותג בלבד, אולם למותגי קולינריה חשובים סניפים נוספים הנעדרים מהמקרא אבל מופיעים על המפה, כולל הפירוט הנדרש לכל סניף, כך שבעת טיול בעיר, אם תעברו בסמוך לסניף כזה לא תפספסו אותו.

אכלתי ונהניתי בכל המסעדות המומלצות באפליקציה שלי, טעמתי ורכשתי בכל החנויות המומלצות באפליקציה שלי, השיפוט שלי שואף לקריטריונים מקצועיים אולם יש בו תמיד מרכיב סובייקטיבי, ומה שמוצלח בעיני עשוי להתפס אחרת לטעמך. יש גם לקחת בחשבון שבמסעדות יש סרוויס שעשוי להיות יותר או פחות מוצלח בערב נתון, כולנו בני אדם. לפיכך יש כאן המלצות ולא הבטחות.

כוכבי מישלן קיימים במדריך שלי ובכוונה אינם מפורטים, במטרה למנוע בחירה מוטת מישלן.

האפליקציה איננה מותאמת לשומרי כשרות וכן לא לאלרגים, רגישים או מנועים מלאכול מוצרי מזון מסויימים, באחריותו האישית של כל משתמש באפליקציה לבדוק ולוודא שמוצרי מזון שהוא רוכש ואוכל בחנויות ובמסעדות המופיעות באפליקציה זו מתאימים למגבלות האישיות שלו.

עסקים נפתחים, נסגרים ומשנים כתובת בפריז כל יום. האפליקציה הזו מתעדכנת כל העת ואני אישית מקדיש משאבים כדי לעדכן אותה אונליין. אולם בהגדרה תמיד סגירה או שינוי כתובת יקדימו את העדכון, לכן אין בהמלצה כאן התחייבות שמה שהיה נכון בשעת העדכון האחרון יהיה נכון גם ביום הגעתך למקום. מומלץ לוודא באתר העסק כתובת עדכנית ומועדי פתיחה טרם הגעתכם. עסקי אוכל בפריז בדרך כלל יציבים לאורך שנים, אולם עם פרוץ הקורונה המציאות השתנתה והשינויים תחופים, גם מחירי ארוחה משתנים מעת לעת, בידקו באתר המסעדה תפריט ומחירים טרם תזמינו.

רכשת את הגישה לאפליקציה זו, רכשת זכות שימוש עצמי בלבד לזמן מוגדר. אין להעביר צילום מסך, הדפסה, קישור או גישה לאפליקציה זו או לחלקה לאדם אחר, ואין לפרסמה ברבים.
המפר תנאי זה מפר זכויות יוצרים.   רן ורדי Ⓒ 2019

מקבץ עצות וטיפים קולינריים לפריז

כבונוס לרוכשי ערכת ההמלצות שלי, בחרתי לצייד אתכם בחבילת עצות וטיפים חשובים, חלקם כלליים ורובם קולינריים, המידע הזה נרכש לאורך עשרות ביקורים ושהיות לתקופות ממושכות בעיר, ומהיכרות אינטימית עם עולם האוכל הפריזאי. ממליץ לכם בחום להקדיש כמה דקות ולקרוא, זוהי הקדמה שתסייע לכם בעת שהותם בעיר, כמובן בדגשי קולינריה.
בכוחן של ההמלצות בעמוד זה להפוך את הטיול שלכם למוצלח, ולמנוע אכזבות שנבעו מחוסר ידיעה.

קישור ל”מקבץ העצות והטיפים” נשלח אליכם במייל עם ערכת ההמלצות, ואתם תמצאו אותו גם בסרגל הירקרק שבראש האתר שלי.
הכניסה לעמוד זה מאובטחת בהרשאה שניתנה לך כרוכש הערכה בלבד, עם שם וסיסמת הג’ימייל שלך.

לאחר תפעול האפליקציה במשך מספר דקות, תתרגלו לממשק וההתנהלות תהפוך אינטואיטיבית וקלה.
המכשיר הזה ילווה את שהייתכם בפריז וינגיש לכם את כל המקומות הנכונים והמידע הרלוונטי להם בכל רגע נתון בכף ידכם.
ערכת ההמלצות שלי מתעדכנת אונליין בשוטף, במטרה שבכל רגע, לאורך תקופת המנוי שרכשתם, תהיה בידכם הגרסה המעודכנת האחרונה.

אני מאחל לכם שהות מהנה מרתקת וטעימה בפריז, ואם נהניתם אתם מוזמנים לשתף ברשתות ולתייג.
אם נתקלתם בנקודה מומלצת שנסגרה, שינתה כתובת או שמועדי הפתיחה שלה שונו – אשמח לקבל מכם עדכון למייל – ran@hungryparis.com

חופשה מהנה
שלכם רן

רכשת את הגישה לערכת ההמלצות שלי לפריז – רכשת זכות לשימוש עצמי בלבד ולזמן מוגדר.
אין לצלם מסך, להדפיס, להעביר לאדם אחר צילום, הדפסה, קישור או גישה לאפליקציה זו, לתכניה או לחלקם, ואין לפרסם מוצר זה ברבים.
המפר תנאי זה מפר זכויות יוצרים.  רן ורדי © 2019

דילוג לתוכן