רן ורדי על קולינריה צרפתית ומעבר

סיורים קולינריים בפריז

סיור קולינרי בפריז

מחפשים סיור קולינרי מרתק בפריז?

אני מציע לכם שני סוגי סיורים קולינריים בהדרכתי בפריז

זמין לכם כל ימות השנה – סיור קולינרי עצמאי בהדרכתי האישית בפריז באמצעות אפליקציית אודיו GPS
זמין לכם במועדים ספציפיים בשנה בלבד – סיור קולינרי איתי בפריז

סיור קולינרי עצמאי בפריז (אפליקציה) - זמין כל ימות השנה

אני מזמין אתכם להשתתף בסיור קולינרי עצמאי בפריז, המתבצע בעזרת אפליקציית אודיו GPS ייחודית שפיתחתי, המנווטת אותך ברחובות פריז מנקודה לנקודה, ובכל נקודה אני אדריך אתכם אישית באודיו.
התוכן האיכותי ביותר, הסיור הגמיש ביותר, המתכונת החסכונית ביותר.

הסיור זמין לכם 365 ימים בשנה – לכו בחברת מי שאתם בוחרים, במועד שנוח לכם, בקצב שמתאים לכם, ותתעכבו או תקצרו בנקודות עניין לאורך הסיור לפי העדפתכם האישית.
הדגש בסיורים שלי הוא ההסברים המקצועיים, זו התמחותי, ואתם תקבלו בסיור עצמאי עם אפליקציה שאני המדריך בה את המיטב, ובשפה העברית.

לקח לי מספר שנים מרגע שחלמתי על המיזם החדשני הזה ועד שהגשמתי אותו, אתם מוזמנים לקחת סיור בוטיק קולינרי ייחודי בפריז, במתכונת עצמאית גמישה, המאפשרת לכם ליהנות מסיור מקצועי התפור ומותאם להעדפותיכם האישיות, כשהכל קורה באמצעות הטלפון הנייד שלכם.
סיור עצמאי הוא סיור שאני בניתי והפקתי ואני אהיה המדריך האישי שלכם לאורכו.

סיור קולינרי איתי בפריז - במועדים ספציפיים בלבד

מספר פעמים בשנה אני פוקד את פריז, לגלות, לבדוק, לטעום, ולעדכן את רשימת ההמלצות הקולינריות ומסלולי הסיורים הקולינריים שלי בעיר. בנסיעות הללו אני מקדיש זמן גם להדרכת סיורי בוטיק קולינריים.
אני מזמין אתכם להצטרף אלי לסיור קולינרי ייחודי ואיכותי בהדרכתי ברחובות פריז.

הסיור זמין לכם במועדים מוגדרים בלבד – מעת לעת יתפרסמו בעמוד הסיורים המועדים הפתוחים להרשמה לסיור, ואם במקרה אתם מתוכננים לשהות בפריז במועדים אלו, תוכלו להרשם ואנו נפגש בפריז לסיור בוטיק קולינרי פנים אל פנים, ובעברית.

הצטרפו לרשימת הדיוור של הבלוג, וקבלו כתבות חדשות לתיבת המייל שלכם

דילוג לתוכן