רן ורדי על קולינריה צרפתית ומעבר

כמה מילים אישיות אודותי, הקשר שלי לאוכל, ולידתו של הבלוג.

את המטבח אני חי מגיל חמש, כילד חלום חיי היה להיות טבח (שף בשפת ילדותי), וכמו רבים החיים לקחוני לכיוון אחר. בין התואר הראשון לשני הלב רצה לעשות סוויץ’ וללמוד בישול עילי בצרפת, אלא שהקריירה בדרכה לקחה אותי הלאה בשלשלאותיה. כסטודנט בתחילת דרכי התפרנסתי מקייטרינג בוטיק של אדם אחד, שנים מאוחר יותר במהלך קריירה ניהולית ניהלתי למשך מספר שנים מערכות בישול והסעדה המאכילות עד מאה אלף איש ביממה בעולם התעופה העולמי ובשווקים נוספים. מבחינתי היתה זו תקופה קצובה, לפני למעלה מעשור, בה זכיתי לשלב את האהבה והתשוקה לאוכל בחיי עם עבודה מקצועית ברמת הניהול, תוך חשיפה לתרבויות אוכל ועבודה מול אנשי מקצוע בתחום מכל העולם, עבורי זה היה פרק מתנה בחיים.

אינני חלק מענף המזון, המסעדנות והאירוח, אולם אוכל היה ונותר האהבה והתשוקה הגדולה של חיי.
מבשל כחלק מהנאות החיים, קורא חוקר ולומד אוכל, נוסע בארץ ובעולם כדי לאכול, ואוכל טוב הוא קו השזור לאורך כל פרקי חיי.
לאחר שנים של כתיבה בפורומים וברשתות החברתיות, כשמצאתי שרבים עוקבים מגיבים וממתינים לפוסטים מפרי עטי, הבנתי שהגיע העת לאפשר לכל המעוניין להיות שותף לאהבתי לאוכל ולחלוק את עולמי הקולינרי באתר זה, המהווה מגזין מתמשך של חוויות אוכל מהארץ ומהעולם.

הבלוג הוקם בפורמט מגזיני השונה מהמקובל בבלוגי אוכל בארץ ובעולם כדי לשקף את עולם האוכל שלי, על כל טווח תחומי העניין שיש לי ולך בכל הקשור באוכל. הבלוג הוא יצור חי נושם בועט ומתפתח, ולאורך הדרך ישאף, מעבר לכתיבה ופרסום פוסטים, להנגיש לך מעת לעת אפשרויות לעשות, לרכוש, לבלות, לטעום וליהנות מעבר לקריאה פאסיבית.

מאחל לך קריאה מהנה ותועלת מעשית במעקב, קריאה והשתתפות פעילה בעשייה פה בבלוג.

דילוג לתוכן