רן ורדי על קולינריה צרפתית ומעבר

אודות

כמה מילים אישיות אודותי, הקשר שלי לקולינריה ולפריז, ומיזם HungryParis.

אודותי

שלום, שמי רן, את המטבח אני חי מגיל חמש, כילד חלום חיי היה להיות טבח (שף בשפת ילדותי), וכמו רבים החיים לקחוני לכיוון אחר. בין התואר הראשון לשני הלב רצה לעשות סוויץ’ וללמוד בישול עילי בצרפת, אלא שהקריירה בדרכה לקחה אותי הלאה בשלשלאותיה. כסטודנט בתחילת דרכי התפרנסתי מקייטרינג בוטיק של אדם אחד, שנים מאוחר יותר במהלך קריירה ניהולית ניהלתי למשך מספר שנים מערכות בישול והסעדה המאכילות עד מאה אלף איש ביממה בעולם התעופה העולמי ובשווקים נוספים. מבחינתי היתה זו תקופה קצובה וחד פעמית, לפני למעלה מעשור, בה זכיתי לשלב את האהבה והתשוקה לאוכל בחיי עם עבודה מקצועית ברמת הניהול, תוך חשיפה לתרבויות אוכל ועבודה מול אנשי מקצוע בתחום מכל העולם, עבורי זה היה פרק מתנה בחיים.

אוכל היה ונותר האהבה והתשוקה הגדולה של חיי.
מבשל כחלק מהנאות החיים, קורא חוקר ולומד אוכל, נוסע בארץ ובעולם כדי לאכול, ואוכל טוב הוא קו השזור לאורך כל פרקי חיי.

לאחר שנים של כתיבה בפורומים וברשתות החברתיות, כשמצאתי שרבים עוקבים מגיבים וממתינים לפוסטים מפרי עטי, הבנתי שהגיע העת לאפשר לכל המעוניין להיות שותף לאהבתי לאוכל ולחלוק את עולמי הקולינרי באתר זה, המהווה מגזין מתמשך של חוויות אוכל מהארץ ומהעולם.

הבלוג משקף את עולם האוכל שלי, על כל טווח תחומי העניין שיש לי ולך בכל הקשור באוכל. לאחר שנים של תהיות, מחשבות, רצונות, לבטים והתחרטויות של אדם שמדגדג לו לפתוח מסעדה, מזללה, בר, בית קפה, מחלבה, מזקקה, מאפיה ועוד ועוד, החיים הביאונו להכרה שעבורי הבלוג הזה הוא הדרך לממש את תשוקת חיי לאוכל.

הבלוג

Anton Chili כבלוג אוכל מביא עמו נקודת מבט עצמאית ובלתי תלויה לעולם האוכל המקומי. מרבית בלוגי האוכל בעולם עוסקים בנישה אחת מתוך שתיים, מתכונים או ביקורת מסעדות. בלוג זה הוקם בפורמט מגזיני המביא מעל עשרים מדורים שונים שכל אחד מהם עולם אוכל מלא העומד בפני עצמו, על תכניו וחשיבותו. הבלוג מתמקד בהבאת אייטמים שאני מעריך שיעניינו אותך ויועילו לך, לעיתים זה פרט קטן ולעיתים מהפכה גדולה, שני המקרים עשויים להיות מרגשים כשיש להם משמעות עבורך ועבור אהבתך, אוכל.

בעמוד הבית כמו גם בעמודי המדורים השונים של הבלוג ניתן להתעדכן מכתבות שהתפרסמו על פי סדר כרונולוגי לפרסומם. הבלוג הוא יצור חי נושם בועט ומתפתח, אשמח אם תהיו חלק פעיל ממנו ותגיבו באופן חופשי על פוסטים על מנת שנפתח שיח מעניין ומועיל בנושאים שכולנו אוהבים.

אתם מוזמנים להרשם לקבלת עדכונים במייל כל אימת מתפרסת כתבה חדשה בבלוג. רשימת מקבלי העדכונים היא עבורי “רשימת מנויים” המוצאים עניין בבלוג, אני רואה עצמי מחוייב למנויים אלו ולכן אפעל לאורך הזמן להביא הצעות והזדמנויות שונות בתחומי האוכל למנויי הבלוג, אפשרויות לעשות, לרכוש, לראות, להריח, לטעום, לבלות וליהנות מעבר לקריאה פאסיבית. 

מאחל לך קריאה מהנה ותועלת מעשית במעקב, קריאה והשתתפות פעילה בעשייה פה בבלוג.

באהבה

כמה מילים אודות מדיניות הבלוג והקווים המנחים אותי בכתיבה ועריכת הבלוג. על מה אני כותב, על מה אני לא כותב, כללים ועקרונות אישיים בעריכת הבלוג, אתיקה בכתיבה, מחוייבות לאובייקטיביות, ביקורות בבלוג, סוגיות כשרות וטבעונות, פרסומות ועוד.

 

דילוג לתוכן