רן ורדי על קולינריה צרפתית ומעבר

טיול קולינרי בפריז בהתאמה אישית

תכנון טיול בפריז

רוצים לצאת לטיול קולינרי מתוכנן, ממוקד ושווה בן מספר ימים בפריז?
אני מציע לכם שירות בוטיק אישי של תכנון טיולכם הקולינרי, כך שיותאם לצרכים, לרצונות ולהעדפות האישיות שלכם ככפפה

אתם חובבי קולינריה, חלמתם על טיול בן יומיים, שלושה ימים או שבוע בדגש קולינרי בפריז. 
אין לכם זמן, סבלנות ויכולת לאסוף נתונים, לסנן ולמיין, להחליט מה כן ומה לא, מה טוב יותר לטעמכם ומה מעניין יותר אתכם, באיזה מסלול ללכת כדי לא להפסיד דבר, איזו חנות רק נפתחה בשבוע שעבר ובאיזו מסעדה לבחור.

אני מציע לכם שירות בוטיק אישי, שבו לאחר שאלמד אתכם, את צרכיכם, את רצונותיכם ואת ההעדפות האישיות שלכם – אבנה עבורכם טיול קולינרי אישי, כך שיתאים לכם ככפפה.
תכנון טיול שכזה לוקח בחשבון את ההעדפות הקולינריות האישיות שלכם, את תחומי העניין שלכם, את הרצונות שלכם, את האופן המועדף עליכם לחלק במהלך היום זמן טיול מול זמן מנוחה, ארוחות צהריים או ארוחות ערב, סוג חנויות, סוג מסעדות, סוגי מאכלים, תקציב, ועוד ועוד פרטים כולל תחומי עניין נוספים שאינם קולינריים.
המידע הזה משמש אותי לבניית מסלולים יומיים וחוויות מגוונות בהתאמה אישית אליכם.

תכנון מקצועי של ימי טיול קולינריים מניב טיול מושלם, שבו זמנכם בפריז מנוצל באופן יעיל ואפקטיבי ואתם פוגשים במהלכו בדיוק את מה שמתאים לכם ומעניין אתכם, מבלי לבזבז זמן וכסף בחיפושים ובאכזבות. 

מה כולל טיול קולינרי בהתאמה אישית בפריז?

1. חוברת דיגיטלית PDF, להדפסה או להורדה לטלפון, תכנית הטיול הקולינרי האישית שלכם הכוללת את פירוט המקומות בהם תבקרו לאורך כל יום טיול, לפי סדר זמנים מתוכנן, שמות, רובעים, כתובות, שעות פתיחה והערות למקומות השונים.
התכנית בנויה בטבלה יומית, מקום אחר מקום שורה אחר שורה, בהתאם למסלול הליכה שנבנה לאותו היום, ולקח בחשבון מועדי פתיחה של כל מקום.

2. מפת ניווט עם GPS פעיל, שנבנתה ספציפית עבורכם, ובה מסומנים כל המקומות בהם תבקרו במהלך הטיול, כל יום בצבע נפרד. אתם תנווטו באמצעות המפה בטלפון הנייד שלכם את מסלול ההליכה שלכם מנקודה לנקודה ברחובות פריז.

3. מקבץ עצות וטיפים מקצועיים וספציפיים, בדגש קולינרי, אשר מקורם בשנים של היכרות, ניסיון וידע שנצבר, אשר יסייעו לכם בעת שהותכם בפריז.

ואיך זה קורה?

– בשלב ראשון תענו על שאלון מפורט אשר מאפשר לי להבין לעומק את כל ההיבטים של נסיעתכם, רצונותיכם, העדפותיכם, תחומי העניין שלכם, החלומות שלכם, המגבלות והאילוצים שלכם, לפרטי פרטים.

– בשלב השני תקבלו ממני סקיצה ראשונית של מבנה הטיול שלכם ואופיו, להערותיכם ואישורכם.

– בשלב שלישי, לאחר קבלת הפידבק מכם, אכין לכם את תכנית הטיול המפורטת שלכם, אשר תעלה הן על חוברת PDF מפורטת והן על מפת הניווט האישית שלכם.

כל שנותר לכם הוא רק לצאת לדרך וליהנות מכל רגע בפריז.

לקבלת פרטים ולהזמנת תכנון לטיולכם בפריז, השאירו פרטים ואצור עמכם קשר

תכנון טיול קולינרי בפריז

הצטרפו לרשימת הדיוור של הבלוג, וקבלו כתבות חדשות לתיבת המייל שלכם

דילוג לתוכן