רן ורדי על קולינריה צרפתית ומעבר

טיול בוטיק קולינרי בפריז

אני מזמין אתכם להצטרף אלי ליומיים עד שלושה ימי חוויה קולינרית איכותית ויוצאת דופן בעיר היפה בתבל

טיול קולינרי עם רן ורדי בפריז

אם אתם חובבי קולינריה, יש מצב שהגעתם לעמוד שיעשה לכם חיוך רחב לעוד שנים קדימה.

שלום, שמי רן ורדי, מומחה לקולינריה צרפתית, אני גאה להשיק את היהלום בפעילות הקולינרית שלי בפריז בשנים האחרונות, טיול קולינרי איכותי וחווייתי, טיול מרתק, מרגש וטעים בן מספר ימים בפריז.
מעל שני עשורים אני חוקר, כותב, מרצה ומדריך בעולם הקולינריה הצרפתית, זו אהבתי הגדולה וזו גם התמחותי ומומחיותי. קולינריה צרפתית איננה תחביב או עיסוק צדדי עבורי אלא כל עולמי ועשייתי.
לאורך השנים מאות ישראלים סיירו איתי בסיורים קולינריים קצרים שאני מקיים באזורים הקולינריים המרתקים ביותר בפריז, מאות ישראלים רכשו והשתמשו באפליקציית הסיור העצמאי ואפליקציית המדריך הקולינרי שלי לעיר פריז, ועשרות אלפי ישראלים קוראים מנויים ועוקבים אחר בלוג הקולינריה הצרפתית שלי. כל הפעילות הענפה הזו של קולינריה צרפתית בחיי מתנקזת לרגע הזה, של הפקת ימי טיול בוטיק מעמיק ויוקרתי של המיטב שבקולינריה הצרפתית בפריז, לקבוצה אינטימית של ישראלים, הרוצים להכיר, לחוות, לטעום, ללמוד, להתרגש ולחזור הביתה עם חוויה לכל החיים.

הטיול פרטי, החוויה פתוחה לקבוצה הנרשמת בלבד, משך הטיול 2-3 ימים לבחירתכם.

טיול קולינרי בפריז

כמה מילים אודות הטיול

 • אם  אתם קבוצת חברים, עמיתים או משפחה, המעוניינים בטיול קולינרי פרטי ואיכותי מאד התפור למידותיכם בפריז – הגעתם לעמוד הנכון.
 • משך טיול יהיה יומיים עד שלושה ימים, לבחירתכם. בכל יום משעה 10:00 בבוקר ועד 18:00 לפנות ערב. לא יתקיים טיול בן יום אחד.
 • הטיול פתוח לקבוצות אורגניות בלבד והנו טיול פרטי וסגור לקבוצה הנרשמת בלבד. אין הרשמה ליחידים או זוגות.
 • גודל קבוצה נרשמת יהיה מינימום 8 משתתפים, ומכסימום 12 משתתפים. המטרה היא לאפשר יחס אישי ואינטימי וחווית בוטיק במהלך הטיול שלנו.
 • במהלך הטיול נסייר באזורים שונים של העיר פריז, אכיר לכם חנויות מובילות בתחומי הקולינריה השונים, נחוש, נריח, נטעם, נחווה ונלמד את תרבות האוכל הצרפתית לעומק.
 • ההדרכה בעברית.
 • הטיול יכלול היכרות מעמיקה עם התרבות וההיסטוריה של הקולינריה הצרפתית, עם עולמות מלוחים לצד עולמות מתוקים בתרבות האוכל הצרפתית, זהו אינו טיול פטיסרי בלבד.
 • לצורך הדוגמה, נכיר ונחווה את עולמות הבולנז’רי (מאפים ולחם), פטיסרי (קונדיטוריה), פרומז’רי (גבינות), שוקולטרי (שוקולד), עולם המסעדנות הצרפתית, סטריט-פוד פריזאי, מעדניות הכי טובות, חנויות קונספט מתמחות, חנויות ציוד וחומרי גלם של השפים, ועוד ועוד.
 • הטיול כולל שלל טעימות קולינריות מהמיטב שבמיטב בפריז כיום.
 • כל חנות אליה נכנס תהיה חנות איכותית ובין החנויות נכיר בין השאר את המובילים בתחומם בפריז, היהלומים שבכתר.
 • הדגש, מעבר לחווית המקום והטעימות, הוא בהסברים, בהבנה, בערך המוסף שיאפשר לכם להבין לעומק את התרבות האוכל הצרפתי, לצד מידע עדכני ושלל עצות וטיפים קולינריים חשובים.
 • אפשר ונבקר בשוק אוכל מהמשובחים בעיר, במעדניות הטובות ביותר, בחנויות קונספט מתמחות, ובמקדשי חומרי הגלם וציוד האפיה והבישול ששפים מכל העולם עולים אליהן לרגל.
 • נבקר בשכונות מקסימות, חלקן היסטוריות של פריז, חלקן אותנטיות ולא מתויירות, נחווה את החלקים היפים של העיר, ונתוודע להיסטוריה ולטרנדים העכשויים בכל מקום.
 • אופציות לבחירתכם להעשיר את הטיול הנן בין השאר: לסעוד במשותף ארוחה במסעדת שף איכותית, להשתתף בקורס מסטרקלאס לאפיית קרואסונים ומאפי בוקר צרפתיים קלאסיים בהדרכת שף בולנז’ר מומחה, להתארח בבית מלון יוקרתי לארוחת אפטרנון-טי צרפתית יוקרתית באיכות ובאווירה של מלכים, ועוד
 • משתתפי הטיול יקבלו בונוס מיוחד חינם.
 • תכנית הטיול מכילה הפתעות ומטעמים, השארו סקרנים.
 • פרטים אודות מתכונת הטיול ועלויות ימסרו למתעניינים בחוויה.

מעוניינים להצטרף לטיול?

אם אתם קבוצת חובבי קולינריה (8 משתתפים מינימום) ונדלקתם, יש מצב שאתם הולכים לחוות משהו שלא תשכחו זמן רב.
מלאו את פרטיכם ושלחו, אני אחזור אליכם בשעות הקרובות לאימייל עם פרטים מלאים אודות הטיול, מתכונת, תכנית, מחיר, ועוד 

מספר מילים אודותי

שמי רן ורדי, קולינריה צרפתית היא אהבתי הגדולה. איש קולינריה ותיק, שנים רבות מקדיש את עצמי לחקר תרבות והיסטוריה של עולם האוכל הצרפתי, זה עיסוקי היחיד וזו מומחיותי, מדריך סיורי בוטיק קולינריים בפריז, מרצה לקולינריה צרפתית, מנהל את אתר האינטרנט המוביל בתחום הקולינריה הצרפתית hungryparis.com, מנהל את קבוצת “קולינריה צרפתית” בפייסבוק, ומייסד מיזם HungryParis המעניק שירותי קולינריה דיגיטליים לישראלים המבקרים בפריז. חי ונושם את סצנת האוכל הפריזאית.

אני מזמין אתכן לבלות איתי מספר ימים מטורפים של חוויה רב חושית ותרבותית בעיר היפה בתבל.
מחכה לכם בפריז  :+)
רן

טיול קולינרי לפריז עם רן ורדי
דילוג לתוכן